Příslušenství

Příslušenství DOMINART


 • POLYBLEND S

  Spárovací malta s pískem

  Mrazuvzdorná flexibilní cementová spárovací malta s pískem se sníženou nasákavostí a se zvýšenou odolností proti otěru. Používá se k vyplnění spár šíře 4 - 30 mm v obkladech ve vnitřním a venkovním prostředí. Vyhovuje náročným klimatickým podmínkám a tepelnému namáhání. K dostání v odstínu: jasmín, bahama, světle šedá, šedá. Balení: 6, 10 a 25kg. Výrobce: Excel Mix.
 • EXCELBOND

  Flexibilní lepidlo

  Vysoce kvalitní flexibilní tenkovrstvé konstrukční lepidlo pro náročné klimatické podmínky a zatížení. Lepidlo s vysokou přídržností k podkladu, se sníženým skluzem. Umožňuje lepení obkladů s hmotností nad 25 kg/m2. Pro vnitřní a vnější použití, odolné teplotám -30° - +70°C. Balení: 10 a 25kg. Výrobce: Excel Mix.
 • PENETRACE

  Disperzí penetrace

  Již připravená vodná styrenakrylátová disperze v aplikační konzistenci k úpravě podkladů před lepením tenkovrstvými cementovými lepidly. Pro interiér i exteriér. Penetrace sjednotí a sníží savost podkladu, zvýší přilnavost následných vrstev a je paropropustná. Balení: 1, 5 a 10l. Výrobce: Excel Mix.
 • LUKOFOB KLASIK

  Hydrofobizační nástřik

  Je určen pro hydrofobizaci materiálů s malými póry zejména na přírodní a umělý kámen, pískovec, lícové cihly a pásky aj. Lukofob Klasik je připraven k přímému použití bez dalšího ředění. Nanáší se stříkáním ve dvou vrstvách a to v množství, které stačí podklad vsáknout. Použitím nedojde ke změně vzhledu obkladu (zůstává bez lesku). Balení: 1, 3 a 15,6l. Výrobce: Lučební závody Kolín.
 • CHRYSO FiniSol Perle

  Impregnace betonu - lesklý povrch

  Impregnační přípravek určený pro ochranu pohledového betonu, který dodává betonu lesklý a vlhký vzhled. Chrání beton před ulpíváním skvrn a před účinky vody, olejů a prachu. Balení: 1l. Výrobce: CHRYSO Chemie.
 • Spárovací kornouty

  Spárovací kornouty

  Pevný spárovací kornout z čiré folie pro spárování obkladů. Kornout k jednorázovému použití. Šířku otvoru přizpůsobíte zastřihnutím. Balení: 3ks. Dodavatel: DOMINART.
 • Aplikátor spárovací hmoty

  Aplikátor spárovací hmoty

  Čistý, rychlý a příjemný způsob spárování pomocí aplikátoru. Aplikátor lze upevnit na AKU šroubovák/vrtačku. Určen pro flexibilní spárovací směsi. Průměr otvoru spárovací špičky 4 - 15 mm. Balení: 1ks. Dodavatel: DOMINART.